آنجلوتی بارسا را بهتریم تیم دنیا خواند


درحالیکه آنجلوتی این بازی را فرصتی بزرگ برای پاریس سنت ژرمن توصیف کرده، پاستوره معتقد است مسی جایزه توپ طلا را از آن خود خواهد کرد.

سرمربی PSG امروز به همراه هافبک میانی اش خاویر پاستوره در یک کنفرانس خبری شرکت کرد. امروز PSG در اولین نسخه بازی Trophée de Paris  (ساعت 22:15 به وقت تهران) مقابل بارسلونا بازی خواد کرد که این آخرین بازیشان پیش از آغاز رقابت های لیگ فرانسه خواهد بود. این سومین بازی دوستانه بارسلونا بعد از پیروزی در بازی های مقابل هامبورگ (2-1) و راجا کلاب (8-0) در مسابقات پیش فصلش است.

بهترین تیم دنیا

کارلو آنجلوتی هیچ تردیدی ندارد. بازی آسانی برای ما نخواهد بود: "ما در مقابل بهترین تیم دنیا بازی خواهیم کرد. آنها بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارند و این آزمایشی بزرگ برای ما خواهد بود". سرمربی ایتالیایی تیم فرانسوی پذیرفت که "بارسا معیاری از فوتبال ارائه کرده که باید از آن پیروی کرد" ولی به توانایی های تیمش اطمینان دارد، بخصوص زلاتان ایبراهیموویچ که ادعا می کند "اگر بهترین نباشد، یکی از بهترین مهاجمان نوک دنیاست".

مطمئنا مسی

خاویر پاستوره نیز درباره دو تن از بازیکنانی که اخیرا با PSG قرارداد بستند، بویژه ایبرا و تیاگو سیلوا صحبت کرد. "آنها باعث بالارفتن سطح فوتبال ما خواهند شد" و در مورد لئو مسی همتیمی اش در تیم ملی واضح و با اعتماد به نفس گفت "مسی برنده توپ طلا خواهد شد". او در دنیا بهترین است و هر روز بهتر و بهتر می شود".