بارسلونا آدریانو: «من در بهترین شرایط کاری ام قرار دارم" بارسلونا


این مدافع آبی اناری امیدوار است که از مصدومیت به دور باشد و با پیروزی در سوپرجام اسپانیا، فصل را با موفقیت شروع کند. این بازیکن برزیلی تیتو ویلانوا را «بسیار آرام، باهوش، کسی که می داند چه می خواهد و کسی که شخصیت خوبی دارد»، توصیف کرد.


آدریانو کریا قرار است سومین فصلش را در بارسلونا با اعتماد به نفس بالایی به دلیل شرایط خوب فیزیکی اش آغاز کند. این بازیکن برزیلی در طول 2 ماه گذشته از مصدومیت دور بوده است و دیروز، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از تمرینش، اظهار داشت که در شرایط خوبی برای شرکت در بازی های رسمی قرار دارد. این مدافع 28 ساله گفت: «من در بهترین شرایط کاری ام قرار دادم».همه چیز برای شروع فصل آماده است

در روز یکشنبه ساعت 21 به وقت محلی، بارسا اولین بازی خود را در فصل 2012/13 لالیگا در نیوکمپ و مقابل رئال سوسیداد انجام خواهد داد. آدریانو گفت که با وجود این که عده ای از بازیکنان دیرتر از سایرین به تیم پیوستند، تیم کاملا آماده است: «تیم شرایط بازی کردن را دارد. هرچند تعدادی از بازیکنان به اندازه دیگران استراحت نکرده اند اما آن هایی که دیرتر به تیم ملحق شدند نیز در شرایط خوبی به سر می برند». این بازیکن برزیلی همچنین هشدار داد که بارسلونا و رئال مادرید تنها تیم هایی نخواهند بود که برای کسب عنوان این فصل تلاش می کنند و در این باب گفت: «همیشه تیم هایی برای شگفتی آفرینی وجود دارند. فصل پیش این کار توسط لوانته و مالاگا صورت گرفت». او همچنین از اهداف تیم گفت: «سطح بازی را حفظ کنیم تا بتواند در صدر [لیگ] بمانیم» و همچنین اشاره کرد: «ما می توانیم بهتر از آنچه فصل پیش انجام دادیم عمل کنیم».