بارسلونا بازگشت ملی پوشان و تاخیر الکسیس بارسلونا
بازیکنانی که این هفته تیم های ملی خود را در بازی های دوستانه بین المللی همراهی کرده بودند، البته به جز بازیکن اهل شیلی که در ایالات متحده برای تیم ملی کشورش به میدان رفته بود، بعداز ظهر پنج شنبه به تمرینات بازگشتند. کارلس پویول و جاناتان دوس سانتوس پس از انجام تمرینات انفرادی در روز چهارشنبه دوباره به تیم ملحق شدند و در تمرینات گروهی بعدازظهر شرکت کردند.


بارسلونای تیتو ویلانووا بعداز ظهر پنج شنبه به منظور برگزاری جلسه آماده سازی برای شروع رقابت های لالیگا در برابر رئال سوسیداد در روز یکشنبه، تقریبا با تمام قوا به تمرینات بازگشت. تنها بازیکنی از تیم اول که در این جلسه تمرینی حضور نداشت، الکسیس سانچز بود. او روز چهارشنبه در شهر نیویورک برای تیم ملی کشورش به میدان رفته بود. اما سایر ملی پوشان به تیم بازگشته و درکنار هم تیمی هایشان به تمرین پرداختند.
پویول و دوس سانتوس

کارلس پویول و جاناتان دوس سانتوس نیز بعد از ظهر پنج شنبه به تمرینات گروهی ملحق شدند. آنها چهارشنبه بطور جداگانه به تمرین پرداخته بودند. تیو، سرخیو روبرتو و بانیوز - دروازه بان تیم جوانان بارسا - نیز به همراه اعضای تیم اصلی به تمرین پرداختند. اما تیاگو آلکانترا همچنان مراحل ریکاوری خود را به صورت انفرادی پشت سر می گذارد.