حذف کاکا، شاهین و کاروالیو از فهرست رئال برای بازی امشب


هیچ یک از این سه بازیکن در ترکیب اصلی رئال در رقابت های فصل گذشته جای نداشتند و در این تابستان نیز شایعات زیادی در مورد جدایی شان از این باشگاه منتشر شد.ژوزه مورینیو، سرمربی رئال، اسامی کاکا، نوری شاهین و ریکاردو کاروالیو را از فهرست 21 نفره تیمش برای دیدار امشب حذف کرد.

هیچ یک از این سه بازیکن در ترکیب اصلی رئال در رقابت های فصل گذشته جای نداشتند و در این تابستان نیز شایعات زیادی در مورد جدایی شان از این باشگاه منتشر شد.

کاکا مورد توجه میلان و منچسترسیتی قرار داشت اما هنوز جدایی اش از رئال قطعی نشده؛ با این وجود مورینیو تصمیم گرفت که او را از فهرست تیمش برای دیدار امشب کنار بگذارد.

نوری شاهین، هافبک ترک تبار رئال هم در دیدار امشب جایی ندارد. البته وضعیت او نسبت به کاکا کمی بهتر است. گفته می شود رئال با آرسنال برای انتقال قرضی او به توافق رسیده و حتی ممکن است توپچی ها او را به طور دائم به خدمت بگیرند.

ریکاردو کاروالیو نیز دیگر بازیکنی است که چندان مورد توجه آقای خاص قرار ندارد و شایعاتی در مورد انتقال قرضی اش به کوئیزپارک رنجرز به گوش می رسد.

این در حالی است که په په، دیگر مدافع پرتغالی رئال، به دلیل مصدومیتی که در دیدار این هفته تیمش مقابل والنسیا برایش رخ داد، در این دیدار غایب خواهد بود.