اوساسونا - بارسلونا: کار سخت آبی اناری ها در پامپلونا
آبی اناری ها در انتظار آن هستند تا شروع خوب خود را با کسب یک نتیجه مطلوب در پامپلونا، تکمیل کنند





ترکیب احتمالی

اوساسونا

Andres
Bertran, Arribas, Flano, Damia
Punal, Loe
Cejudo, Nino, Sisi
Llorente
بارسلونا

Valdes
Alves, Puyol, Mascherano, Alba
Fabregas, Busquets, Iniesta
Tello, Messi, Sanchez


سایت گل- امیلیانو آرمنتروس، بازیکن میانی اوساسونا از ناحیه کشاله ران مصدوم شده و دراین بازی غایب خواهد بود. آنها که در بازی هفته اولشان در مقابل دپورتیوو لاکرونیا که به تازگی به دسته اصلی رقابتها راه یافته، تن به شکست دادند، دراین بازی نانو، مدافعشان را نیز دراختیار نخواهند داشت.
آنتونی عنان، بازیکن میانی این تیم که به تازگی به صورت قرضی از شالکه به اوساسونا منتقل شده، ممکن است برای دقایقی برای تیم منطقه پامپلونا به میدان برود.
 
از سوی دیگر تیتو ویلانووا ممکن است تغییراتی در مقایسه با تیمی که موفق شد تا با نتیجه 2-3 در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال به پیروزی برسد، اعمال کند. الکس سانگ، خرید جدید بارسا که هنوز در اوج آمادگی نیست ولی ممکن است بازی را از روی نیمکت تماشا کند . داوید ویا هم ممکن است اولین بازی اش در ترکیب فیکس بارسا از دسامبر سال 2011 به بعد را برگزار کند.
 
تیاگو، بازیکن میانی بارسا این بازی را هم به دلیل مصدومیت از دست خواهد داد. او به خاطر همین مصدومیت در بازیهای المپیک نیز غایب بود.


بقیه اخبار در ادامه مطلب

  • اوساسونا تنها در یک بازی از هشت مصاف اخیرش مقابل بارسلونا در تمامی تورنمنت ها به پیروزی رسیده ( یک برد، یک تساوی و شش باخت)
  • این برد در ماه فوریه و در آخرین مصاف دو تیم به دست آمد و گل دژان لکیچ باعث شد تا اوساسونا دردیداری خانگی با نتیجه 2-3 از سد بارسا عبور کند. 
  • اوساسونا از ماه آوریل تا به حال در بازیهای لالیگا تن به شکست نداده. در آن زمان آنها دو شکست تلخ را مقابل رئال مادرید و رایو وایه کانو متحمل شده بودند. 
  • بارسلونا در سه بازی از 5 بازی اخیرش مقابل اوساسونا در ورزشگاه ال سادار (درتمامی تورنمنت ها  را) با برد به پایان برده.  
  • لیونل مسی با گلزنی در دیدار 5شنبه شب مقابل رئال مادرید، مبدل به برترین گلزن بارسا درتاریخ ال کلاسیکو شد که 14 گل در ال کلاسیکوها به ثمر رسانده و بدین ترتیب با آمار سسار رودریگس برابری کرد.  
  • سسک فابرگاس تصویر سمت راست در بازی 5شنبه شب رئال- بارسا، پنجاهمین بازی اش برای تیم کاتالان را انجام داد.