تیتو : بارسا3تا از 4 قهرمانی اروپایی اش را مدیون والدس است
مربی جوان بارسلونا پیش از برگزاری دیدار تیمش مقابل اوساسونا پاسخگوی سولاات خبرنگاران شدبارسا امشب در هفته دوم رقابتهای لالیگا در خانه اوساسونا به میدان خواهد رفت و پیش از آغاز این دیدار، تیتو ویلانووا، مربی جوان بارسا پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

دراینجا می توانید متن گفتگوی او را مطالعه کنید:

از پامپلونا چه خاطره ای داری؟

زمین اوساسونا زمین سختی است.پارسال در اینجا باختیم و نیمی از شانس ما برای قهرمانی با همین باخت از دست رفت. وقتی که باختیم، می دانستیم که جبران کردن این امتیازات کار خیلی سختی است. بازی کردن در زمین اوساسوناسخت است. هواداران خیلی به زمین نزدیکند. بازیکنان تیم هم سایه به سایه بازیکنان ما حرکت می کنند و خطاهای زیادی را مرتکب شده و کرنرهای زیادی به دست می آورند


نظرت درمورد لغزش والدس در بازی با رئال چیست؟

ازنظر من والدس بهترین دروازه بان دنیاست. آن چیزی که باید آن را در نظر گرفت، سبک کاری بارسلوناست. من از اینکه هنوز شک و شبهاتی درمورد او وجود دارد، واقعا تعجب می کنم. تیم ما 4 قهرمانی اروپایی دارد و سه تا از این 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به لطف و درخشش والدس به دست آمده.

نمی ترسی که بارسا بعد از نمایش خوب مقابل رئال، با خونسردی و آرامش بیش از حدی به مصاف اوساسونا برود؟

بازی ای که الان برای ما مهم است، بازی با اوساسوناست. بازیکنان می دانند که پارسال ما نیمی از شانس قهرمانی مان در لالیگا را همین جا از دست دادیم. بعد از باخت در پامپلونا بود که فهمیدیم که قهرمانی در لالیگا الان دیگر خیلی دشوار است.

به نظر شماالکسیس سانچس مقابل رئال، عملکرد خوبی نداشت؟

او در طول اردوی پیش فصل خیلی خوب بود. من همان طور که قبلا هم گفتم، مطمئنم که این فصل او به مراتب بهتر از فصل قبل خواهد بود. موافق این نیستم که می گوئید که او مقابل رئال خوب نبود. شاید اعتماد به نفسش در مصاف های تک به تک عالی نباشد ولی خوب بود. او فضاهای زیادی را ایجاد کرد.

اگر بخواهید بازی 5شنبه شب بارسا –رئال را مرور کنید، نتیجه به نظرتان عادلانه بود؟

نمی خواهم دوباره به مرور آن بازی بپردازم. چون الان درحال آماده سازی تیمم برای بازی با اوساسونا هستم؛ در هر صورت تکرار می کنم که رئال تیمی است که شایستگی های زیادی دارد و در آن بازی، خطرات زیادی را برروی دروازه ما خلق کرد.